Kategoriler
Sepetim

Para İade Garantisi

Para İade Garantisi

Para İade Garantisi

Para İade Garantisi

Para İade Garantisi Nedir?

www.resimlifotobaski.com müşterilerine beğenmediği ürünleri iade etme hakkı sunar.

05.06.2022 ve sonrası siparişlerde geçerlidir.

Para İade Garantisi Hangi Ürünlerde Geçerlidir?

https://resimlifotobaski.com/10x15cm-klasik-baski ve https://resimlifotobaski.com/fotograf-ve-album kategorisinde bulunan ürünler sadece bu para iadesi koşuluna uygundur. 

Para İade Garantisi Hangi Koşullarda Geçerlidir?

 *Sipariş verilen ürünün para iade garantisi kapsamında olabilmesi için;
Resimlerin tarafımızca baskı, makine gibi metaryeller kaynaklı olması gerekmektedir.

Para İade Garantisi Hangi Koşullarda Geçersizdir?
1- Müşterilerin tarafımıza ilettiği resimlerin baskı sürecindeki netlik, resim kayması gibi durumlar müşteri kaynaklı olduğu için para iade garantisi kapsamında değildir.
2- Resimler net olmasına ragmen iade etmek istendiğinde bu şartı kapsamamaktadır.


Yapılan bildirim üzerine yapılan değerlendirmede kullanıcı şikayeti haklı görülürse, Resimli Foto Baskı kullanıcıya, verilen siparişin tekrar basımından ibaret olan yeni bir ürün sunar veya ürün basımı için yapılmış tüm maliyeti keserek bedel iade eder. Seçim hakkı Resimli Foto Baskı’ya aittir. Basım hataları dışındaki herhangi bir kullanım hatasından veya uygunsuz şatlarda saklamadan kaynaklanan aşınma ve yıpranmadan Resimli Foto Baskı sorumlu değildir.Resimli Foto Baskı sipariş girilen verilerde oluşabilecek kayıplar ve/veya hasarlar nedeni ile herhangi bir sorumluluk altına girmez.

Sipariş edilen ürünün baskı kalitesi tamamen kullanıcı tarafından seçilen görüntülerin çözünürlüğü ile ilgilidir.Kullanıcı, fotoğraflar ve düzenleme de dahil olmak üzere ürün içeriğinin doğruluğunun kanıtlanmasından tek başına sorumludur. Kullanıcı ürün siparişi verdiği anda sipariş içeriğini onayladığını, siparişin verildiği şekilde basıma hazır olduğunu kabul eder. Kullanıcı hizmetten yararlanmakla, ResimliFotoBaskı ile kullanıcı arasındaki ilişkinin esasları ve gizlilik politikası ile hizmet şartlarına ilişkin işbu sözleşme hükümlerini bütünüyle okuduğunu kabul etmiş sayılır.